ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN´ın 2015-2015 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN´ın 2015-2015 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

          Bir eğitim ve öğretim yılının daha sonuna geldik. 2014-2015 eğitm-öğretim yılını başarı ile tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Öğrencilerimiz yıl boyunca gerek akademik gerekse sosyal ve kültürel alanlardaki çalışmalarıyla kah zorlandılar kah yoruldular. Öğrencilerimizin TEOG sınavındaki başarıları, ilçemizde ilk defa 3 okulumuzda birden yapılan TÜBİTAK Bilim Şenliği bunun en iyi örnekleridir. Bu mutluluğun yaşanmasında emeği geçen idarcilerimizi, tüm öğretmenlerimizi,  öğrencilerimizi ve desteğini esirgemeyen velilerimizi tebrik ediyorum

               Sevgili öğrenciler, karneler bir sonuç olmaktan ziyade doğruların görülüp ödüllendirilmesi, eksikliklerin farkedilip düzeltilmesi için birer rehberdir. Bu bağlamda doğru mesajı alıp önümüzdeki yıla hazırlanacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

          Eğitim ve öğretimde bir yılı daha tamamlayarak karnelerini alan tüm öğrencilerimizi, okul dönemi boyunca gösterdiği gayretlerden dolayı içtenlikle kutluyorum.Mezun olan öğrencilerimize de üst öğrenime geçişte ve bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum. 

 

 

 

  Selman YILDIRTAN

İlçe Milli Eğitim Müdür V.

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.