ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Selman YILDIRTAN´ın 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Selman YILDIRTAN´ın 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

         Büyük bir heyecanla ve yepyeni umutlarla yeni bir eğitim ve öğretim yılına daha giriyoruz. Biz inanıyoruz ki eğitim, insanın güç sandığı ya da gerçekten kolay alt edilebilen engelleri, nasıl aşacağını öğretme sanatıdır. Bunun en mükemmel gerçekleştiği yerlerden biri de okullardır. Bu yüzdendir ki okulları olan bir milletin geleceği güvendedir. Gençlerini iyi eğiten bir toplum, geleceğini büyük ölçüde  güvence altına almış sayılır.

         Okullar aynı zamanda birer ilim, irfan, birlik, sevgi ve kardeşlik yuvalarıdır. Düşünen, araştıran, üreten, birlik ve beraberlik ruhuyla birbirlerine sevgi besleyen, çağdaş bir gençlik var etmek istiyorsak mutlak surettte eğitim almalarını sağlamalıyız. Bunun bilincinde olarak bu öğretim yılında da elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız.

        Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve milletimizin geleceğine yön verecek olan çocuklarımız, gençlerimiz ve öretmenlerimizin yeni eğitim ve öğretim yılını tebrik ediyor, sağlık,mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. 

 

  Selman YILDIRTAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

               

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.