ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Selman YILDIRTAN´ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Selman YILDIRTAN´ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün “En büyük eserim” diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin 92. yıldönümünü kutlamanın sevinci içindeyiz.Bugün hepimize düşen ortak görev; ulusal değerlere, bilince, cumhuriyete sahip çıkmak; Çanakkale´yi, Sakarya´yı, Dumlupınar´ı kazanan ruhu korumak ve bu bilinci gelecek kuşaklara aktarmaktır. Türk Milleti; dili, kültürü, tarihi ve saygın kimliğiyle aydınlık yarınlara el ele güçlü bir biçimde yürüyecektir. Bu ruhla hareket ettiğimiz takdirde Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün dediği gibi "Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır".

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümüne erişmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadığımız bu günde, birlik ve beraberliğimizin timsali olan Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anar,  tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarım.”

Selman YILDIRTAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.