ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz K.Tekin BAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar,  birbirimizle olan kardeşliğimizi, yakınlığımızı bir kez daha hatırlamamız, bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı ve hassasiyetlerimizi yeniden değerlendirmemiz gereken vesilelerdir. ...
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  K.Tekin BAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

     Bayramlar,  birbirimizle olan kardeşliğimizi, yakınlığımızı bir kez daha hatırlamamız, bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı ve hassasiyetlerimizi yeniden değerlendirmemiz gereken vesilelerdir.Ramazan Bayramı insanlar arasındaki vefa duygusunun geliştiği, yoksulun hatırlandığı bayramlarımızdandır. İnançlarını hakkıyla yaşayan aziz milletimiz, milli değer ve hasletlerimizle bu mübarek günleri bir kat daha anlamlı hale getirmiştir.Bayramlar umutların bir kez daha yeşerdiği, kardeşliğin yelken açtığı, azmin ve inancın bir kez daha galip geldiği günlerdir.

     Bu duygu ve düşüncelerle bütün eğitim çalışanlarının, tüm Gökçeadalıların ve İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.

 

 

     Sevgi ve Saygılarımla ...

 

     Kutlu Tekin BAŞ

 

     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.