ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Okullarında Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Okullarımızda Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurs Detayları
İlçemiz Okullarında Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları

 

     2018 - 2019 Eğitim öğretim yılı 1. döneminde ilçemizde bulunan Gökçeada Atatürk Anadolu Lisesi, Gökçeada Ortaokulu ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nce Destekleme ve Yetiştirme kursları açılmıştır. Bu kapsamda,

     Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde mezun öğrencilere yönelik Matematik ve Türk Dili ve Edebiyatı derslerinden kurslar açılmıştır. 10 öğrencimiz bu derslerden kurs almaktadır.

     Gökçeada Atatürk Anadolu Lisesi bünyesinde 9-10-11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya ve T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinden kurslar açılmıştır.

     Gökçeada Ortaokulu bünyesinde 5-6-7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik Matematik, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım, Türkçe, İngilizce, Beden Eğitimi ve Spor, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinden kurslar açılmıştır.

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.