ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ÖDS (Öğrenci-Öğretmen Destek Sistemi) kullanıma açıldı

Öğrencilere bireysel çalışma imkânı sunacak olan sistem  ortaokul ve lise düzeyinde 62 derse ait 62 konu anlatımlı ders kitabı, yaklaşık 60 bin çoktan seçmeli soru, 2 bin 550 ders anlatım videosu ve 12 bin soru çözüm videosunu içeriyor. İçerikler ise sürekli olarak güncelleniyor. Her sınıfa düzeyine ait video içerikleri, sorular ve soru çözüm videoları öğrencilerin düzenli ders çalışmalarını da destekliyor. Öğrenciler bu sistem sayesinde eksiklerini belirleyebilecek ve bu eksiklerini gidermeye yönelik çalışmalar yapabilecekler. ÖDS'de yer alan ders içerik videoları sayesinde öğrenciler konu tekrarı da yapabilecekler.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ÖDS (Öğrenci-Öğretmen Destek Sistemi) kullanıma açıldı

ÖĞRENCİ - ÖĞRETMEN DESTEK SİSTEMİ (ÖDS) HAYATA GEÇTİ

Öğrencilere bireyselleşmiş eğitim, öğretmenlere ise öğrencilerini izleme imkânı sunarak akademik başarıyı arttırmayı ve uzmanlarca filtrelenmiş içeriklerle bu alandaki ihtiyaçların giderilmesini amaçlayan Öğrenci - Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS) hayata geçti.

Sisteme Nasıl Giriş Yapılır?

 

Okul Dersleri Modülü, Destekleme ve Yetiştirme Kursları Modülü, LGS/YKS Hazırlık Modülleri olmak üzere 3 modül bulunan ÖDS'ye "ods.eba.gov.tr" adresinden, öğretmenler MEBBİS şifreleri ile öğrenciler ise EBA şifreleri ile giriş yapabiliyor.

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.