ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Gökçeada Rum Ortaokulu ve Lisesi Törenle Açıldı

Özel Gökçeada Rum Ortaokulu ve Lisesi Törenle Açıldı

          Özel Gökçeada Rum Ortaokulu ve Lisesi 28.09.2015 Pazartesi günü, Çanakkale Vali Yardımcısı Adil Karataş, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, İstanbul Milletvekili Selina Doğan, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Baran, Gökçeada Kaymakamı Muhittin Gürel, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Selman Yıldırtan, İmroz Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Laki Vingas, Gökçeada Cemevi Başkanı Hayrettin Altuncevahir, Özel Gökçeada Rum Ortaokulu ve Lisesi Müdürü İoakim Makis Kamburopulos ile köy halkının katılımlarıyla düzenlenen törenle açıldı.

          Özel Gökçeada rum Lisesi binasıiçinde düzenlenen açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başladı. Program, Okul Müdürü İoakim KAMBUROPULOS, İmroz Eğitim ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Laki VİNGAS, İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ ve MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ´nin konuşmalaıyla devam etti. Okulun açılmasında emeği geçenlere plaket takdimi yapıldıktan sonra açılış için kurdele kesildi ve okul binası dolaşıldı.


liseliseliseliseliseliseliseliseliseliseliseliseliseliseliselise

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.