ÇANAKKALE
GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN´ın 2015-2016 Öğretim Yılı Çalışmaları
![İlçe Milli Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN´ın 2015-2016 Öğretim Yılı Çalışmaları](/meb_iys_dosyalar/2015_08/k_04093239_img_0273.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN; Tepeköy Rum Ortaokulu Kurucu Müdürü İoakim KAMBUROPULOS ile birlikte 03.08.2015 Pazartesi günü, açılması planlanan Tepeköy Rum Lisesinde incelemelerde bulundu. 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı için okulun fiziki durumu ve inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Selman YILDIRTAN süreçle ilgili bilgi aldı.