ÇANAKKALE
GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN´ın 2015-2016 Öğretim Yılı Çalışmaları
![İlçe Milli Eğitim Müdür V. Selman YILDIRTAN´ın 2015-2016 Öğretim Yılı Çalışmaları](/meb_iys_dosyalar/2015_08/k_12125730_11885381_10153522091184800_6225910866309640869_n.jpg)
İlçe Milli Eğiitim Müdürü Selman YILDIRTAN ve Şube Müdürü Ercan KONYAR, Gökçeada Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Atatürk Anadolu Lisesi ve Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu. 2015-2016 Öğretim Yılı için okulların fiziki durumu, bakım,onarım ve temizlik çalışmaları yerinde incelendi. Süreç hakkında kurum yöneticilerinden bilgi alındı