ÇANAKKALE
GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Burhanettin Kurt Anaokulu Yıl Sonu Sergisi
![Burhanettin Kurt Anaokulu Yıl Sonu Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_17100744__dsc9226.jpg)
İlçemiz Burhanettin Kurt Anaokulu´nun hazırlmış olduğu sanat sergisi 16/05/2016 Pazartesi günü İlçe Kaymakamı Sayın Muhittin Gürel´in katılımlarıyla açıldı. Okul öncesi öğrencilerinin yıl boyunca yaptığı çalışmalar sergilendi. Gökçeadalıların büyük bir ilgi ve beğenisini kazanan serginin hazırlanmasında emeği geçen yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz.