ÇANAKKALE
GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MAYIS AYI DÖGEP TOPLANTISI YAPILDI
![MAYIS AYI DÖGEP TOPLANTISI YAPILDI](/www/images/mansetresim.png)
Şube Müdürümüz Fatih AYDIN başkanlığında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimiz toplantıya uzaktan erişim yoluyla katılım sağlamışlardır. Mayıs ayı programında Covid-19 salgını nedeniyle bu ayın proje etkinliği gerceklestirilememistir. İlçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ile her ay yaptığımız toplantıların yıllık bir değerlendirmesi yapılmıştır. Katkıları için öğretmenlerimize teşekkür ederiz.