ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ikinci dönem başı toplantımızı yaparak okullarımızın hazırlıklarını değerlendirdik

2022-2023 eğitim öğretim yılı 2.dönem başı müdürler kurulumuzu yaparak ilçemize gelen depremzede aileler ile ilgili çalışmaları ve okullarımızın hazırlık durumlarını görüştük.Depremzede öğrenciler için yapılacak çalışmaları belirledik.
ikinci dönem başı toplantımızı yaparak okullarımızın hazırlıklarını değerlendirdik

Okullarımızın personel ve öğretmen ihtiyaçlarının görüşülmesinin ardından ilçemiz rehber öğretmenlerinden kurulan psikososyal destek ekipleri ve gönüllü öğretmenlerimiz ile Gökçeadaya gelen depremzede ailelerinin tamamı ziyaret edilmiş ve ihtyaçları tespit edilmiş ve ilgili kurumlara bildirilmiştir.Okullarımıza nakil gelecek öğrencilerimiz için gerekli desteğin okullarımız tarafından sağlanmasına karar verilmiştir. Okullarımız oluşturacakları gönüllü öğretmenler ile öğrencilerin kırtasiye giyim gibi ihtiyaçlarını okul bazlı olarak karşılayacaklardır. Psikososyal destek ekibi olarak velilerimize ziyaret gerçekleştiren tüm öğretmen arkadaşlarımıza ihtiyaçların karşılanması için heyecanlanan ben de katkı sunayım diyen ve fedakarlık yapan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Fatih Mahallesi Hamza Bey Caddesi No 4 17760 Gökçeada Çanakkale - 0286 887 35 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.